Аналіз на Вірус простого герпесу, (Herpes simplex virus) типи I / II

Матеріал для дослідження: урогенітальний тракт, кров.
Термін виконання: 1 день.


Опис:
Якісне визначення ДНК вірусу простого герпесу I типу (губного або лабіального) і II типу (генітального) методом полімеразної ланцюгової реакції.
Особливості інфекції:
Генітальний герпес викликають дві різні, але споріднені форми вірусу Herpes simplex (простий герпес), відомі як вірус герпесу типу 1 (ВПГ- 1), він частіше викликає «лихоманку» на губах - і вірус герпесу типу 2 (ВПГ- 2). Найчастіше причиною поразки геніталій є другий тип. Але і захворювання губ, ви-звання вірусом I типу, поступово може перейти і на інші слизові, в тому числі, і на статеві органи. Зараження може відбутися в результаті непо-безпосередніх контакту з інфікованими статевими органами при статевих зносинах, при терті статевих органів один об одного, при орально-генітальний контакті, анальному статевому акті або орально-анальному контакті. І навіть від хворого статевого партнера, у якого зовнішні ознаки хвороби поки відсутні.
Загальною властивістю перерахованих вірусів є постійне присут-ність в організмі людини, з моменту інфікування. Вірус може знаходитися в «сплячому» або активному стані і не залишає організм навіть під воздейст-Вієм лікарських препаратів. Манифестное прояв будь-герпетичної інфекції свідчить про зниження імунітету.
Вірус простого герпесу (Herpes simplex) першого типу надзвичайно рас-пространён. Первинне інфікування відбувається, в більшості випадків, в дошкільному віці. Надалі ймовірність зараження різко падає. Ті-пічних прояв інфекції - «застуда» на губах. Однак при оральних кон-тактах можливе ураження геніталій. Внутрішні органи уражаються тільки при значному зниженні імунітету.
Для генітального герпесу характерна поява на статевих органах ско-полонених дрібних хворобливих бульбашок. Незабаром вони лопаються, залишаючи дрібні ранки. У чоловіків бульбашки утворюються найчастіше на статевому члені, іноді в сечівнику і прямій кишці. У жінок - зазвичай на статевих гу-бах, рідше в шийці матки або в анальної області. Через 1 - 3 тижні захворювання як би проходить. Але вірус проникає в нервові волокна і продовжує суще-ствовать, зачаївшись в крижовому відділі спинного мозку. У багатьох хворих ге-нітальной герпес дає рецидиви хвороби. Вони виникають з різною частотою - від одного разу на місяць до одного разу на кілька років. Їх провокують інші хвороби, неприємності, і навіть просто перегрівання на сонці.
Вірус генітального герпесу Herpes simplex 2 типу вражає, переважно-ного, покривні тканини (епітелій) шийки матки у жінок і статевого члена у чоловіків, викликаючи біль, свербіння, поява прозорих бульбашок (везикул) на місці яких утворюються ерозії / виразки. Однак при оральних контактах можливе ураження покривної тканини губ і ротової порожнини.
У вагітних вірус може проникнути через плаценту в плід і викликати у нього вроджені дефекти. Герпес може викликати також самовільний аборт або передчасні пологи. Але особливо вірогідна небезпека зараження плода в процесі пологів, при проходженні через шийку матки і піхву при первинній або рецидивуючої генітальної інфекції у матері. Таке заражені-ня на 50% підвищує смертність новонароджених або розвиток у них важких ушкоджень головного мозку або очей. При цьому певний ризик инфициро-вання плода існує навіть в тих випадках, коли у матері на час пологів відсутні будь-які симптоми генітального герпесу. Дитина може зара-зіться і після народження, якщо у матері або у батька є поразки, в роті, або отримати вірус з материнським молоком.

Вартість аналізу на Вірус простого герпесу, (Herpes simplex virus) типи I / II - від 300.00 грн.

* Зазначена ціна, дійсна тільки для г. Запорожье. Ціни, актуальні для Вашого регіону, будь ласка, уточнюйте за телефонами: (093) 111-03-03

показання:

  • Підготовка до вагітності (рекомендується обом партнерам);
  • Ознаки внутрішньоутробної інфекції, фето-плацентарна недостатність-ність;
  • Віч інфекція;
  • Імунодефіцитні стани;
  • Диференціальна діагностика урогенітальних інфекцій;
  • Бульбашкові герпетиформний висипання;
  • Печіння, біль і набряклість в області урогенітального тракту;
  • Виразка, хворобливе сечовипускання;
  • Профілактичні скринінгові дослідження.

Референсні значення: в нормі - «не виявлено».