Аналіз на АТ-ТГ (антитіла до тиреоглобуліну)

• Термін виконання: 1 робочий день. .
Де можна здати: Даний аналіз Ви можете здати в будь-якому медичному офісі Діасервіс.


Опис
Антитіла до білку-попереднику тиреоїдних гормонів.
Функції. Тиреоглобулін - йодований білок, з якого утворюються тиреоїдні гормони (T4 і T3). У процесі синтезу тиреоглобулін залишає основні клітини щитовидної залози і запасається в фолікулі у вигляді колоїду. Антитіла до тиреоглобуліну є важливим параметром для виявлення аутоімунних захворювань щитовидної залози, таких як хвороба Хашимото, атрофічний аутоімунний тиреоїдит, дифузний токсичний зоб. Поєднання визначення АТ-ТГ і дозволяє виявити більшість випадків хвороби Хашимото і встановити природу первинного ідіопатичного гіпотиреозу.
У хворих тиреоїдитом Хaшімото титр АТ-ТГ в процесі лікування, як правило, знижується, але зустрічаються хворі, у яких вони персистируют або виявляються хвилеподібно з періодом близько 2-3 років. Титр АТ-ТГ в крові корелює більше з вмістом тиреотропного гормону, ніж з концентрацією тиреоглобуліну. Використання АТ-ТГ для виявлення аутоімунних захворювань щитовидної залози особливо виправдано в йододефіцитних регіонах.

Визначення АТ-ТГ, як і, дає можливість прогнозувати порушення функції щитовидної залози у хворих з іншими аутоімунними ендокринними захворюваннями і у членів сімей з спадковими органоспецифическими аутоімунні захворювання. У дітей, народжених від матерів з високими титрами АТ-ТГ, протягом життя можуть розвинутися аутоімунні тиреоїдні захворювання, що вимагає віднесення таких дітей до групи ризику.

Вартість аналізу на АТ-ТГ (антитіла до тиреоглобуліну) - від 250.00 грн.

* Зазначена ціна, дійсна тільки для г. Запорожье. Ціни, актуальні для Вашого регіону, будь ласка, уточнюйте за телефонами: (093) 111-03-03

 Підготовка до аналізу:

Специфічною підготовки до дослідження не потрібно.

Показання до призначення аналізу:
Новонароджені: Високий рівень АТ-ТГ у матері.


дорослі:

  •  Хронічний тиреоїдит (Хашимото);
  • .Діфференціальная діагностика гіпотиреозу;
  •  зоб; 4.

Підвищення рівня АТ-ТГ:
• Хронічний тиреоїдит (Хашимото);
• Ідіопатичний гіпотиреоз;
• Аутоімунний тиреоідит;
• Дифузний токсичний зоб (хвороба Грейвса);
Синдром Дауна (слабо позитивний результат).